Hakkımızda

Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Quod fugit ipsam placeat at nulla veritatis iusto minus, accusantium commodi totam.

Hakkımızda

Sağlık sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren KBB Medikal A.Ş. Türkiye genelinde ki iş ortakları ile medikal sektör ve evde bakım hizmetleri konularında güvenilirliği, ürün kalitesi, tecrübesi, teknik bilgi seviyesi ve etkin satış sonrası hizmetleri ile ön plana çıkmayı başarmıştır.

KBB Medikal A.Ş. uzun yıllardır; Permobil, Progeo, Rifton, Roho, Smartdrive, ve Mototronik firmalarının Türkiye’de ki tek yetkili temsilcisidir. Firmamız 2016  yılında tescilli markamız ROVACARE markası ile orta ve yüksek teknoloji kullanarak Antidekübitik Havalı Yataklar üretimine başlamıştır. Yerli ve Milli teknoloji kullanarak ürettiğimiz Antidekübitik Havalı Yataklarımız 2016 yılından günümüze  hastanelerimizde ve ev kullanımında yüksek verim ile kullanılmaktadır. 

KBB Medikal A.Ş. kurulduğu tarihten bugüne iş yapma heyecanını ve hizmet anlayışını ilk günkü amatör ruhu ile sürdürmektedir. Satış ve satış sonrası destek birimleri ile Türkiye genelinde en üst düzeyde  müşteri memnuniyeti hedefi ile hizmetlerine devam etmektedir.