Hizmetler

Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Quod fugit ipsam placeat at nulla veritatis iusto minus, accusantium commodi totam.
Kiralama Hizmeti

Satışını ve ithalatını yaptığımız ürünlerimizin (hijyenik ürünler hariç) Ankara genelinde evde bakım gören hastalarımıza ihtiyaç duymaları halinde kısa süreli aylık periyotlarla kiralama hizmeti seçeneği verilmektedir.

Kiralama hizmetinde kullanılan her türlü ürünlerimiz kiralama süresi bitiminde hastalarımızdan teslim alınması sonrası teknik servisimiz tarafından bakımları yapılarak fabrika ayarlarına döndürülür, bu işlemler sırasında hasta güvenliği ve sağlığı için gerekli olan her türlü parçalar ihtiyaç duyulması halinde orjinal yedek parça ile değiştirilir.

Teknik hizmet bakımları tamamlanmış ürünlerimiz yeni hastaya sunulmadan önce her türlü temizliği hijyenik olarak yapılır. İhtiyaç sahibi evde bakım hastalarımızın kısa süreli ihtiyaçlarını ekonomik olarak gideren kiralama hizmetlerimiz uzman kadromuzla hastalarımıza 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.